Şirket Profili

DIAMONDDOOR

2002 yılında kurulan Diamond Door, kapı ve mutfak üretimi üzerine 170 m2 ‘lik  bir atölye olarak faaliyetine başlamıştır. Firma bugün, kendine ait Gaziemir ilçesinde ,5.500 m2’lik kapalı alanda , son teknoloji makinelere ve büyük bir çalışan ailesine sahip ,“tasarım ve üretim” merkezine dönüşmüştür.

Projeli işlerde müşterilerine mimari çözümler sunması, ahşaba duyulan tutku, tasarım ve kalite anlayışını sürekli geliştirmeye dayalı bir yaklaşım, endüstriyel üretim altyapısı üzerinde firmanın hızlı büyümesinde en önemli itici güç olmuştur. Makinelerin seri üretim gücünü mahir ellerin ustalığıyla birleştirmek, ahşabın doğallığı ve sıcaklığını yaşam alanlarına taşıyarak müşterilerine eşsiz ve özgün mekanlar sunmaya devam etmek firmanın ayırt edici özelliği olmuştur.

Değerlerimiz ve Firma Görevimiz:

Rekabet sahasında önceliğimizi müşteriyi memnun etmeye ve kaliteli ürünler üretmeye vermek, 

Müşterilerimizle, uzun vadeli ve karşılıklı güvene dayanan “sadık müşteri/stratejik ortak” işbirliği içinde çalışmak,

Ürün ve hizmet kalitesini geliştirebilmenin temeli olarak gördüğümüz, bireysel katkıları ve ekip ruhunu, büyümemizin temel harcı olarak görmek.

Çalışanlarımızın bağlılık duygusu içinde çalışabilecekleri, onlara güvenli, sağlıklı ve mutlu bir çalışma ortamı sağlamak,

Önce İzmir’in, sonra Türkiye’nin gurur duyduğu bir marka olmak ve uluslararası  arenada ses getiren projelerin çözüm ortağı olarak tanınmak.

Her zaman ve her şartta, sosyal sorumluluk değerlerine sahip bir firma olarak hareket etmek.